اسانس نعنا

اسانس نعنا

اسانس نعنا یکی از ویژه ترین اسانس ها در صنایع غذایی می باشد. این اسانس دارای تنوع طعمی و رایحه ای بسیار گسترده است. بخاطر همین تنوع گسترده، کاربردهای گسترده ای نیز برای آن طراحی شده است.

اسانس نعنا تقریبا در تمامی زمینه های غذایی و دارویی کاربرد فراوان دارد. انواع تافی و آبنبات، نوشیدنی ها، دسر ها و حتی مصرافدارویی از جمله کاربرد های آن است.

جزء اصلی در طراحی اسانس نعنا روغن مورد استفاده در تولید این اسانس است. روغن ها با توجه به منطقه و شرایطی که گیاه نعنا درآن رشد کرده باشد متفاوت است. علاوه بر نوع روغن، عوامل دیگری نیز برای طراحی استفاده می شود که از این بین منتول ها نقشپررنگ تری دارند. منتول ماده ای آلی، بیرنگ و کریستالی می باشد که بطور سنتزی تهیه می شود. و یا از روغن های نعنا و یا ذرتاستخراج می شود. این ماده مسئول خنکی و سردی انواع نعنا می باشد.

اسانس نعنا در ایران کاربرد گسترده ای در صنایع لبنی برای تولید انواع دوغ دارد. این محصول با توجه به ذائقه مشتریان بسیار مهم واساسی می باشد. این اسانس بطور گسترده در صنایع بهداشتی برای انواع خمیردندان و دهان شویه نیز کاربرد دارد. انواع تافی وآبنبات و البته آدامس ها نیز استفاده گسترده ای از اسانس نعنا دارند.

 

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست