اسانس طعم دهنده باتراسکاچ

اسانس باتراسکاچ

اسانس باتراسکاچ یکی از اسانس های خاص در دسته بندی اسانس ها می باشد. این اسانس در واقع جزئی از خانواده کارامل هامحسوب می شود. در ساخت باتراسکاچ از شکر قهوه ای و کره استفاده می شود و برخلاف تافی ها دمای کمتری در زمان تولید میبیند.

اسانس باتراسکاچ بیشتر در تولید انواع تافی ها و آبنبات ها کاربرد دارد. اما طی سالیان اخیر از این محصول در تولید انواع سیروپها، سس دسر ها و انواع پودینگ مورد استفاده قرار میگیرد.

در طراحی اسانس باتراسکاچ در نظر گرفتن طعم شکر ذوب شده از اهمیت ویژه ای برخوردار است. استفاده بیش از اندازه از این طعمموجب ایجاد طعم سوختگی و تلخی می شود. برای این منظور از موادی مانند دکانال، ایزوبوتیل لاکتیت و هپتان دی اون ها استفاده میشود.

اسانس باتراسکاچ طراحی شده توسط صنایع کیمیاگر آریان اسانس، با توجه به نیاز مشتریان دارای رایحه ای گرم و شیرین براییادآوری طعم کارامل و کمی ترشی و تلخی برای اختصاصی کردن طعم باتراسکاچ می باشد.

 

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست