اسانس کیک و کلوچه

اسانس کیک و کلوچه جادوی طعم و عطر

روند رو به رشد تولید محصولات غذایی شیرین که از محبوبیت فراوانی برخوردارند، نشان از رشد این صنعت و رقابت پیش روی تولیدکنندگان دارد.

به طور قطع تعیین کننده اصلی این بازار ذائقه و سلیقه مشتری است. از این رو تهیه بهترین و پرطرفدارترین طعم اسانس مهمترین دغدغه تولیدکنندگان این صنعت می باشد.
می دانیم کیفیت، طعم و عطر اسانس کیک و کلوچه  شاکله اصلی طعم این محصولات می باشد از این رو شرکت آریان اسانس علم، هنر و تجربه را در هم آمیخته تا بهترین اسانس های خوراکی را برای خلق این ارزش در محصولات شما، تولید کند.
از ویژگی اصلی اسانس کیک و شیرینی تولید شده توسط شرکت آریان اسانس می توان به ثبات در طعم و عطر اشاره کرد که این خود به حفظ مشتریان و ثبات در سهم بازار تولیدکنندگان، کمک بسزایی می کند.

ارائه طعم های جدید، بازار پسند و متناسب با ذائقه ایرانی یکی از راه های نفوذ به بازار و افزایش سهم بازار توسط تولیدگنندگان است.

نقش کیفیت اسانس در محصول نهایی

اسانس‌ کیک و کلوچه نقش بسیار حیاتی در تولید انواع این محصولات دارد، چرا که شما می خواهید محصولی تولید کنید که افراد عاشق آن بوده و طعم آن برایشان هیجان انگیز باشد.

از ویژگی بارز انواع اسانس کیک و شیرینی تولید شده توسط شرکت آریان اسانس، می توان به فرمولاسیون، مواد اولیه مصرفی و مقاومت بالایی در برابر دما اشاره کرد.
این ویژگی که نشان دهنده کیفیت و مرغوبیت اسانس کیک و کلوچه  تولید شده است، مانع از از بین رفتن عطر اسانس و ماندگاری طعم آن در حین پخت می شود.

هرچند مهمترین اسانس مورد استفاده در این صنعت وانیل است اما طیف گسترده ای از اسانس ها بخصوص اسانس‌های میوه ای در این صنعت کاربرد دارند، که می توان به اسانس های پرتقال،توت فرنگی، موز و … اشاره نمود.

انواع اسانس کیک، کلوچه و … مورد استفاده در بازار ایران توسط شرکت آریان‌اسانس تولید و هر کدام در پروفایل‌های مختلف طراحی و تولید شده‌اند.

عطر کیک شاه کلید ماندگاری آن در ذهن مشتری است

عوامل موثر بر پایداری طعم اسانس کیک و کلوچه

اسانس پایدار کیفیت عطر و طعم محصولات تولیدی را راتقاء داده و آنها را رقابت پذیر می نماید. پایداری اسانس نقش بسزایی در طعم داشته و به عوامل مختلفی همچون مقاومت اسانس مصرفی به حرارت، اکسیداسیون، نحوه بسته بندی و شرایط ذخیره آن بستگی دارد.

این عوامل در کنار تولید به روز ، نقطه قوت اسانس های تولیدی این شرکت می باشد. کارشناسان ما در هر مرحله در کنار شما خواهند بود برای سفارش نمونه و محصول می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

مشاوره و فروش

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارایگواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای درزمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

لینک های مرتبط:

فهرست