اسانس نوشیدنی

اسانس نوشیدنی امروزه گستره بسیار بالایی از نوشیدنی های گازدار گرفته تا انواع آبمیوه، از نوشیدنی های گرمی چون نسکافه و  قهوه تا چای سرد دارد.

شرکت صنایع کیمیاگر آریان‌اسانس تولید کننده داخلی انواع اسانس نوشیدنی از جمله نوشیدنی‌های گازدار، نوشیدنی انرژی‌زا، آبمیوه، اسموتی، ماء الشعیر یا نوشیدنی‌های مالت، انواع آب طعم دار، نوشیدنی‌های غنی شده، چای، قهوه، نوشیدنی‌های فوری و …می باشد.

سازگار با ذائقه ایرانی

شناخت تمایل مشتری به خرید نوشیدنی‌هایی با طعم همیشگی و خاطره انگیز و همچنین میل شدید مصرف کنندگان به تجربه  طعم های هیجان انگیز از مهمترین عوامل موفقیت در این صنعت می باشد. شناخت آنچه مصرف کننده ایرانی به آن عادت داشته و به دنبال آن است تخصص کارشناسان خبره شرکت آریان اسانس می باشد. تهیه و ارائه طعم‌های نام آشنای بازار ایران ارمغان دنیای اسانس نوشیدنی ما برای مشتریانمان خواهد بود. با آسودگی خاطر بازارهای خود را تثبیت کنید و به بازارهای جدید وارد شوید.

 جرعه ای با طعم جاودانگی را تجربه کنید

تضمین طعمی که به دنبال آن هستید

طعم نوشیدنی تمام هویت آن محصول است به طوریکه بدون طعمی دلنشین و هیجان انگیز تمام فعالیت های بازاریابی از بسته‌بندی و ظاهر محصول تا حتی قیمت ارزان آن نمی تواند بر فروش تاثیر چندانی بگذارد. شاید اسانس نوشیدنی بدون اغراق یعنی طعم، و به طبع آن فروش تضمینی محصول، ما در صنایع کیمیاگر آریان اسانس با اتکا به آزمایشگاههای مجهز و نیروی متخصص کیفیت و طعم اسانس نوشیدنی متناسب با ذائقه مشتری شما را اولویت اول خود قرار داده ایم.

کیفیت اسانس تولیدی

سیستم مدیریت کیفیت شرکت کیمیاگر آریان اسانس، کیفیت بالای محصولات مشتریانش را تضمین می کند. این شرکت به عنوان تامین کننده انواع اسانس خوراکی و اومولاسیون و بنیان نوشیدنی های گازدار صنایع غذایی و دارویی، به خوبی الزامات ایمنی و دقیق مشتریان را نه تنها درک می کند بلکه مهمترین عنصر در تولیدات خود در نظر می گیرد. مسیر کنترل کیفیت ما از انتخاب دقیق مواد اولیه با کیفیت شروع می شود و تا بازرسی و تجزیه و تحلیل محصول نهایی ادامه می یابد تا محصولی بی نقص و متناسب با نیاز مشتری تولید شود و برای تحقق این امر اقدامات کنترل کیفیت بطور مداوم کنترل و بهبود می یابد.

مشاوره و فروش

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای درزمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی می باشد.

کارشناس خبره تیم فروش به همراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

لینک های مرتبط:

فهرست