امولسیون خوراکی

امولسیون های خوراکی یکی از پرمصرف ترین مواد اولیه در عرصه صنایع غذایی می باشند. امولسیون ها به طور عمده در صنعت نوشیدنی کاربرد داشته و در واقع یکی از ملزومات این صنعت می باشد.

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با توجه به این نیاز اقدام به نصب خطوط تولید امولسیون خوراکی با ظرفیت تولید 250 تن امولسیون در ماه کرده است. این خطوط از جدیدترین فن آوری و تکنولوژی های کشور آلمان بهره گرفته تا محصولی با کیفیت و یکدست را در اختیار مشتریان قرار دهد.

امولسیون ها به طور صعم دار و بدون طعم (ابری کننده) تولید و در اختیار مشتری ها قرار می گیرند. امولسیون های طعم دار شامل تمامی طعم های میوه ای تولید شده در شرکت آریان اسانس می باشد. مانند امولسیون انبه، آناناس، موز، توت فرنگی ، موهیتو، لیموناد،کاکتوس و …

در کنار این امولسیون خوراکی، امولسیون های کولا و پرتقال که پایه تولید نوشابه های گازدار می باشد نیز به طور تخصصی تولید می شود. اینی اسانس ها شامل پارت یک اسانس و رنگ و پارت دوم اسید می باشد. امولسیون های کولا طراحی شده شامل پروفایل های پپسی (آروما و طعم تند تر با دارچین بیشتر) و پروفایل کوکاکولا ( آروما و طعم سیتروسی و لیمو بیشتر) می باشد.

ما در شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس، با استفاده از مواد اولیه با بالاترین کیفیت و استاندارد، رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و تحت نظر سازمان های مربوطه، اقدام به تولید اسانس های خوراکی کرده ایم.

اسانس شیرکره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست