اسانس گز

اسانس گز خوراکی یکی دیگر از اولین نمونه اسانس‌های اختصاصی طراحی شده توسط شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس می‌باشد. اسانس گز خوراکی با توجه به نیاز بازار در تولید انواع محصولات با طعم بینظیر و ایرانی گز به مرحله تولید رسیده است.
آروما اسانس گز مملو از ترکیب رایحه های پسته تازه ، عطر سنتی گلاب و شیرینی وانیل است.
محصول گز از پسته، مغز بادام، گلاب، سفیده تخم مرغ و عصارهٔ گزانگبین تهیه می شود. و انواع مختلفی از جمله گز آردی،گز لقمه‌ای،سوهان گزی،گز شکلاتی،گز خرمایی،گز انگبینی موجود در بازار میباشد. خاستگاه اصلی گز اصفهان می باشد و جز تولیدکنندگان مرغوب‌ترین نوع گز است. قدمت تولید گز به بیش از ۴۵۰ سال میرسد. گز اصفهان از زمان صفویه و همراه با شکوفا شدن مجدد فرهنگ ایرانی در اصفهان به‌ وجود آمده‌ است.
به طور معمول گز با چای یا شربت همراه است و به عنوان دسر بعد از غذای اصلی خورده می شود. همچنین به طور سنتی در مناسبت های مختلف از جمله نوروز سرو می شود و جایگاه ویژه ای در سفره های ایرانی دارد. در نتیجه استفاده از اسانس گز خوراکی در تقویت عطر و طعم این دسر محبوب و تولید محصولات مختلف مانند در صنایع بستنی، شکلات ،تافی، کیک ،پشمک و…بسیار پر طرفدار است.
دوز مصرفی اسانس گز خوراکی محلول در آب با توجه به محصول تولیدی متفاوت میباشد اما با توجه به قدرت اسانس گز این دوز در اغلب صنایع از٪(۵./.)پیشنهاد می‌شود.

ما در شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس، با استفاده از مواد اولیه با بالاترین کیفیت و استاندارد، رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و تحت نظر سازمان های مربوطه، اقدام به تولید اسانس های خوراکی کرده ایم.

اسانس گز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست