اسانس کولا

اسانس کولا از جمله اسانس هایی است که دارای پروفایل های گوناگون می باشد. این اسانس در صنایع پاستیل و آبنبات و نوشیدنی بیشترین کاربرد را دارد.

اسانس های کولا به طور کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند. دسته اول اسانس هایی با پروفایل دارچینی که دارای طعمی تندتر می باشند. و دسته دوم که دارای پروفایل لیمویی بوده و طعمی سیتروسی دارند. این تقسیم بندی با توجه به پروفایل های برندهای معروف مانند پپسی و کوکاکولا انجام شده است. بطوریکه پروفایل طعمی پپسی بیشتر اسپایسی و دارچینی می باشد و پروفایل کوکاکولا لیمویی و سیتروسی در نظر گرفته می شود.

در بحث نوشیدنی ها از امولسیون های کولا استفاده می شود . اما در بخش شیرینی جات مانند تافی و پاستیل از اسانس کولا استفاده می شود. اسانس کولا طراحی شده در صنایع کیمیاگر آریان اسانس با توجه به پروفایل های درخواستی مشتریان در هر دو پروفایل و دوز مصرفی مناسب طراحی و تولید شده است.

ما در شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس، با استفاده از مواد اولیه با بالاترین کیفیت و استاندارد، رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و تحت نظر سازمان های مربوطه، اقدام به تولید اسانس های خوراکی کرده ایم.

اسانس کولا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست