sliders 328

اسانس کره

اسانس کره یکی از پر مصرف ترین اسانس ها در صنعت غذا می باشد. بی‌شک مهمترین حوزه مصرف این اسانس در مارگارین و‌ محصولاتی که بر پایه روغن ها تولید می شوند، می‌باشد.

علاوه بر موارد فوق این اسانس بصورت مایع در تافی ها، شیرینی و کیک ها. انواع محصولات لبنی مانند بستنی، کره و پنیر پیتزا، انواع خمیرهای شیرینی و پیراشکی. و انواع سس‌ها مورد استفاده دارد. این اسانس بصورت پودری در انواع محصولات پروتئینی، طعم دهنده ها، انواع پاپ کورن و اسنک نیز بکار برده می‌شود.

کاربردها

در اسانس های طبیعی و مشابه طبیعی دی استیل، استیل پروپیونیل و یا استوین، را بعنوان سه ماده طبیعی تشکیل دهنده اصلی شاخصه های طعم و عطر کره می‌شناسند. البته طی چند ساله گذشته استفاده از این مواد بصورت خالص و با دوز مصرفی. نامناسب باعث ایجاد مشکلاتی از جمله ایجاد حساسیت یا آلرژی و مسمویت شده است. اما فرمولاسیون علمی براساس مشابه سازی نمونه های طبیعی، نه تنها این خطرات را بهمراه ندارد. بلکه باعث انتقال عطر و طعم بینظر اسانس کره به محصولات تولیدی می‌شود.

این اسانس با توجه به تنوع و‌ گستره استفاده برای محیط‌ها و شرایط متفاوتی طراحی می شود. از همین روی انتخاب اسانس مناسب برای محصولات تولیدی هم از جهت پروفایل مناسب و هم از جهت قیمت تمام شده محصول از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مثلا اسانس کره برای استفاده در انواع کیک و کلوچه با توجه به استفاده از اسانس وانیل نیاز به دوز یابی دقیقی دارد تا بتوان بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تمام شده را بدست اورد.  در مثال دیگر اسانس طراحی شده برای پنیر پیتزا باید در هنگام مصرف نهایی و در هنگام پخته شدن محصول در دمای فر عطر مورد مطبوع مورد نظر را آزاد کند. به همین دلیل به مقاومت دمایی و انتشار چند مرحله ای نیاز دارد

اما اصلی ترین مصرف اسانس کره همانطور که گفته شد در انواع کره و مارگارین می باشد. با توجه به حساسیت این محصول بر اساس ذائقه مشتری، صنایع کیمیاگر آریان اسانس اسانس های متفاوتی بر اساس نیاز مشتری طراحی  و تولید کرده است. بر همین اساس کارشناسان فروش با بررسی دقیق محصول تولیدی مشتری و احترام به حقوق دیگر مشتریان در خصوص طعم های اختصاصی مشتریان در طول این خرید در کنار شما هستند.

انواع

اسانس کره بصورت پروفایل های دیگر و مخلوط با دیگر اسانس ها نیز از محبوبیت زیادی برخوردار است. بطور مثال اسانس باتراسکاچ در تافی، آبنبات و یا فیلر ویفرها، اسانس کره بادام زمینی، اسانس وانیل کره برای انواع تافی و بیسکویت، را می توان نام برد.

sliders 224

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست