اسانس کاکائو

اسانس کاکائو یکی از پیچیده ترین اسانس ها در صنعت تولید انواع اسانس و طعم دهنده به شمار می رود. این اسانس با توجه به کاربرد گسترده دارای پروفایل های مختلفی است.

اسانس کاکائو با توجه به قیمت کاکائو معمولا کمتر مورد استفاده قرار می گرفت و تولیدکنندگان ترجیه می دادند از پودر کاکائو استفاده کنند. اما طی سال های اخیر با افزایش قیمت مواد اولیه استفاده از اسانس کاکائو رونق گرفته و جایگاه خاصی بین تولیدکنندگان به خود اختصاص داده است.

باید توجه داشت که اسانس کاکائو و اسانس شکلات با هم متفاوت بوده و نباید با هم اشتباه گرفته شوند. اسانس شکلات دارای پروفایل های شیری، سوئیسی و بلژیکی است که بیشتر طعم و رایحه ای شیرین را تداعی میکند. اما اسانس کاکائو بوی تلخ و عمیق دارد که یادآور دانه و پودر کاکائو می باشد.

اسانس کاکائو به طور گسترده در صنایع کیک و کلوچه، شکلات و لبنی کاربرد دارد. و به عنوان طعم دهنده همراه پودر کاکائو برای مصرف کمتر پودر کاکائو و اقزایش رایحه آن استفاده می شود.

ما در شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس، با استفاده از مواد اولیه با بالاترین کیفیت و استاندارد، رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و تحت نظر سازمان های مربوطه، اقدام به تولید اسانس های خوراکی کرده ایم.

اسانس کاکائو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست