اسانس کارامل


اسانس
کارامل از جمله پرمصرف ترین اسانس ها در عرصه صنعت غذا می باشد. گذشته از محصولاتی مانند تافی که بطور مستقیم از رایحه کارامل استفاده می کنند، این اسانس در طعم های مختلف دیگر جهت دلپذیر و مطبوع کردن محصولات مورد استفاده قرار میگیرد.

توضیح تخصصی

طراحی اسانس کارامل در سطح متوسط طبقه بندی می شود. اجزا استفاده شده در این اسانس می توانند باعث تشدید رایحه شیرین، کره ای، خامه ای و یا رایحه شکری باشند. به این ترتیب طراحی این اسانس با توجه به مورد مصرف از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بر این اساس موادی مانند کارامل پنتادوین و اتیل مالتول برای رایحه شیرین و شکری، بوتریک اسید برای رایحه کره ای و برای افزودن رایحه سوختگی شکر از سایکوتن هیدرات استفاده می شود.

در بحث طعم های ترکیبی، کارامل را با توجه به محصول و طعم دلخواه می توان با انواع اسانس ها ترکیب کرد. از ترکیب کارامل با کره میتوان طعم و رایحه ای با پروفایل باتراسکاچ داشت. ترکیب کارامل با خامه برای شما رایحه ای شیرین و مناسب خامه تتراپک را مهیامی کند. برای افزودن طعم شیرین و دلچسب به وانیل و تغییر پروفایل نیز می توان از کارامل استفاده کرد. در واقع اسانس کارامل رامانند وانیل می توان برای افزودن نت های خاص و شیرین در انواع اسانس مورد استفاده قرار داد.

 

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

آخرین دیدگاه‌ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  You need to agree with the terms to proceed

  فهرست