اسانس پرتقال

اسانس پرتقال بصورت طبیعی و مشابه طبیعی تولید می شود. از آنجاییکه این اسانس بصورت عمده دارای روغن طبیعی پرتقال است، طعم آن به مبدا تولید کننده آن بستگی دارد. پرتقال های خونی آبدار بوده و طعم شیرین و غنی دارد و اغلب در تارت ها استفاده می شوند. پرتقال های ترش معمولاً دارای پوسته ای ضخیم، رنگ نارنجی عمیق و گوشتی هستند. پرتقال های تلخ معمولاً تازه خورده نمی شوند زیرا گوشت آن بسیار طعم و مزه تندی دارند.

این اسانس یکی از پرمصرف ترین اسانس ها در صنایع غذایی می باشد. این اسانس در عنوان بیسکویت و کیک، تافی و آبنبات، آبمیوه و بستنی و دارو ها مورد استفاده دارد. این اسانس ها برای مصرف در مواردی مانند بستنی، آبمیوه، ژله و آبنبات باید حلالیت مطلوبی در آب داشته باشد، اما برای مواردی مانند کیک، بیسکویت و تافی باید در محیط روغنی حلالیت بالای داشته باشد.

صنایع کیمیاگر آریان اسانس، با توجه سابقه فعالیت در زمینه اسانس های خوراکی و امولسیون ها، اسانس های مختلف و متنوعی با محوریت محصولات گوناگون را با توجه به ذائقه مشتریان طراحی و تولید کرده است. برای آشنایی با خصوصیات این اسانس ها، مشاوران فروش ما آماده راهنمایی شما تا حصول نتیجه هستند.

پروفایل های ما:

ترش و شیرین، تلخ و پوستی، ویتامینC ، نوشیدنی، تافی، والنسیا، تامسون، آدامسی

لینک های مرتبط:

200

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست