Masala Powder

 اسانس ماسالا

اسانس ماسالا از جمله طعم های جدی محسوب می شود که برای خود طرفداران زیادی بدست آورده است. این اسانس در انواع بیسکویت، کیک و آبنبات و البته نوشیدنی ها کاربرد دارد.

اسانس ماسالا در واقع نوعی نوشیدنی به نام چای ماسالا است. چای ماسالا از جوشیدن چای سیاه در مخلوط شیر و آب و اضافه کردن مخلوطی از دانه های معطر حاصل می شود. این چای در اصل محصول هندوستان می باشد. اما امروزه در مکان های مختلفی از دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

دانه های معطر استفاده شده در این ترکیب عبارتند از دانه های هل، چوب دارچین، دانه های میخک، مقداری زنجبیل و فلفل سیاه. اما تنوع این محصول با توجه به مقدار استفاده از هرکدام از این دانه های معطر، متفاوت است.

در فرمول های مختلف از انواع عسل، وانیل، ناتمگ و بقسه ادویه ها نیز استفاده می شود. اما طعم و عطر اصلی مرتبط با هل و زنجبیل می باشد.

اسانس ماسالا طراحی شده در صنایع کیمیاگر آریان اسانس برگرفته از ذائقه ایرانی می باشد. این اسانس تاپ نت های تند و ادویه ای دارد. این نت ها مقاوم به حرارت بوده و در کیک و بیسکویت ماندگاری بالایی دارند.

در طراحی این اسانس سعی شده رایحه تمامی ادویه ها اصلی مورد استفاده قرار گیرد. به همین منظور ترکیبات ویژه ای در طراحی اسانس ماسالا موزد استفاده قرار گرفته است.

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست