اسانس فندق

اسانس فندق با توجه محبوبیت محصول نوتلا یکی از مهمترین و پرطرفدارترین اسانس ها می باشد. پروفایل های مختلف این اسانسشامل آجیلی، رست شده، خاکی و با کمی رایحه خامی می باشد.

گذشته از شکلات ها اسانس فندق بصورت فیلر در انواع کیک، کوکی، ویفر و تافی کاربرد گسترده دارددر طراحی اسانس فندق توجه به محصول مورد مصرف اهمیت بسزایی دارد، بطور مثال استفاده از طعم رست شده فندق در فیلر ویفر بسیار موثر اما در شکلات های صبحانه طعمی ناخوشایند از خود بروز میدهد. باید توجه داشت اسانس فندق معمولا مقاومت دمایی نداشته و در اثر حرارت تخریب می شود.

یکی از مهمترین مواد اولیه تشکیل دهنده اسانس فندق، فیلبرتون نام دارد. فیلبرتون که در واقع نوعی کتون می باشد که در روغن فندق یافت می شود. این ماده رایحه شیرین، چرب و رست شده دارد که ماندگاری بالایی دارد. ماده اولیه دیگر در این اسانس ۲متوکسی ۳ایزوپروپیل پیرازین است. این ماده که بنام پیرازین لوبیا نیز معروف است، دارای رایحه آجیلی، خاکی و شکلاتی است. البته این نوع از پیرازین در دانه قهوه نیز وجود دارد. از همین خانواده ۲متوکسی ۳ و ۵دی متیل پیرازین نیز که دارای رایحه بادام، رست شدگی و به نوعی فندق است نیز در طراحی اسانس فندق کاربرد دارد.

 

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

آخرین دیدگاه‌ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  You need to agree with the terms to proceed

  فهرست