اسانس طالبی


اسانس
طالبی از جمله اسانس هایی است که در ایران با طعم های مختلفی شناخته می شود. با توجه به طعم های مختلف طالبی، ایناسانس طرفداران خاص خود را دارند.

البته اسانس طالبی در مقایسه با دیگر اسانس ها موارد مصرف کمتری دارد ولی مصرف کنندگان این اسانس دقت زیادی بر روی طعم دهندگی و پروفایل این اسانس دارند. بطور کلی انتظار مصرف کنندگان بر اساس طالبی سبز (Muskmelon) و یا طالبی زرد یا نارنجی رنگ (Cantaloupe) تقسیم بندی می شود. طالبی سبز، رایحه و طعمی تازه تر، سبز تر و کمی رایحه ترش است، اما در مقابل طالبی زرد یا نارنجی طعم و رایحه ای گرم، شیرین و عسلی دارد.

اسانس طالبی در انواع محصولات لبنی مانند بستنی و ماست های طعم دار، دسر ها، ژله ها و پودینگ ها، انواع تافی و آبنبات و البته ویفر ها بیشترین کاربرد را دارد.

در بخش تکنیکال، اسانس تولید شده در صنایع کیمیاگر آریان اسانس دارای دوز مصرفی معمولی بوده و بطور مثال در انواع بستنی بادوز مصرفی ۰.۰۳ تا ۰.۰۵ درصد و یا در ویفر ها ۰.۰۵ تا ۰.۰۷ درصد می باشد.

 

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست