اسانس شیر

اسانس شیر


اسانس
شیر از لحاظ طعم و رایحه از جمله اسانس های پیچیده طبقه بندی می شود. این پیچیدگی نه تنها در بحث فرموله شدن بلکه درمبحث کاربردی نیز می باشد.

اسانس شیر از جمله اسانس هایی محسوب می شود که جدا از  طعم دهندگی بعنوان رایحه و طعم شیر، برای مخلوط کردن و متعادل کردن طعم های دیگر نیز بسیار مورد استفاده قرار میگرد و البته به نام های مختلفی نیز نامیده می شود. بطور مثال بسیاری از شرکت ها اسانس شیر را به عنوان تافی ام یا تافی سی ام معرفی می کنند.

اسانس شیر در محصولات مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. از این دسته می توان به انواع تافی و آبنبات، انواع ویفر و کیک و البته بستنی ها اشاره داشت. این اسانس به ندرت در محصول شیر مورد استفاده قرار میگیرد. دوز مصرفی برای این اسانس در حد معمول بوده و بطور مثال برای انواع تافی و آبنبات در حد ۰.۱ تا ۰.۱۵ درصد می باشد.

اسانس شیر بعنوان طعم ترکیبی در محصولات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. بطور مثال در آبنبات ها این اسانس با انواع اسانس های میوه ای مورد استفاده قرار میگیرد. در تافی ها از مخلوط این اسانس با اسانس های کره یا خامه یا وانیل، طعمی بسیاردلنشین حاصل می شود. البته از این مخلوط در انواع کیک و بیسکویت هم می توان استفاده کرد.

 

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست