اسانس شیرموز

اسانس شیرموز از جمله جدیدترین اسانس های تولید شده در شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس می باشد. شاخصه اسانس شیرموز برقراری تعادل در رایحه آن با توجه به کاربرد این اسانس می باشد. رایحه طراحی شده در اسانس شیرموز شامل نتهای گرم و شیرین موز رسیده و نت های کمی چرب و لبنی شیر می باشد. مجموعه این نت ها یادآور بوی مطبوع شیرموز تازه می باشد.

این اسانس با توجه به اینکه در محصولات لبنی و شیرینی و شکلات از جمله آبنبات کاربرد دارد طراحی و تولید شده است. در واقع مهمترین مصرف اسانس شیرموز در آبنبات ها می باشد. آبنبات ها با طعم شیرموز دارای ظاهری دو رنگ می باشند که شامل رنگ های زرد و سفید بوده که در تداعی طعم مهم و اساسی می باشد.  گذشته از مصرف آبنبات ها این اسانس در انواع خامه قنادی و شیر طعم دار نیز قابل استفاده می باشد.

دوز مصرفی اسانس شیرموز در محصولات لبنی بین 0.03 تا0.05 درصد با توجه به چربی شیر در نظر گرفته می شود. اما در محصولات شیرینی و شکلات دوز پیشنهادی 0.08 تا 0.1 درصد اعلام می گردد.

ما در شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس، با استفاده از مواد اولیه با بالاترین کیفیت و استاندارد، رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و تحت نظر سازمان های مربوطه، اقدام به تولید اسانس های خوراکی کرده ایم.

اسانس شیرموز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست