اسانس طعم دهنده شاه توت

اسانس شاتوت

اسانس شاتوت با توجه به تنوع طعمی و پروفایلی از اهمیت ویژه ای از بعد طراحی برخوردار است. شاتوت جزئی از خانواده بری هامحسوب می شود و با توجه به شباهت اعضاء این خانواده، توجه به جزئیات در طراحی رایحه و طعمی شاخص نیاز به دانش و دقتفراوانی دارد. این رایحه می تواند شیرین و گرم و میوه ای یا کمی ترش با رایحه ای مانند گل های بهاری است.

اسانس شاتوت در صنایع غذایی استفاده گسترده ای در بخش آبمیوه ها و در واقع نوشابه های انرژی زا دارد. اسانس های مورداستفاده در صنایع نوشابه سازی باید در واکنش با محیط های اسیدی و گازدار مقاوم بوده و خاصیت خود را از دست ندهند. البته ایناسانس در انواع تافی و آبنبات، ژله و پاستیل نیز بکار برده می شود.

اسانس شاتوت طراحی شده در صنایع کیمیاگر آریان اسانس دارای آرومای طبیعی و با کمی چاشنی ترشی است. این طراحی طعمیبر اساس بررسی، شناخت و علاقه مخاطب های بازارهای مختلف انجام شده است. دوز مصرفی در این اسانس با توجه به قدرت آن کمیپایین تر از حد معمول است. این اسانس برای انواع محصولات نوشیدنی، شیرینی، تافی و آبنبات مناسب است.

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست