Masala Powder

اسانس سیر

اسانس سیر از جمله اسانس هایی است که بصورت طعم مجزا و مشخص کمتر مورد استفاده دارد و بیشتر در فرآورده های پروسسی و یا سس ها مورد استفاده دارد.

سیر مانند بسیاری از اسانس های دیگر دارای پروفایل ها و بطور واضح تر گرایش هایی رایحه ای مختلف است. این تفاوت در گرایش عامل استفاده از این اسانس در محصولات متنوع می شود. بطور مثال از اسانس سیر در انواع تورشیجات و خیارشورها، سس ها و البته فرآورده های گوشتی پروسس شده مانند انواع سوسیس، کالباس و غذاهای آماده استفاده می شود.

پروفایل های اسانس سیر تولید شده در صنایع کیمیاگر آریان اسانس دارای تنوع مختلف برای استفاده در مصارف ذکر شده است. این تنوع شامل رایحه سیر ترشی و سیر خام می باشد که برای استفاده در انواع ترشیجات و فرآورده های گوشتی پروسسی و انواع سس بسیار مناسب می باشد.

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست