اسلایدر اسانس سیب

اسانس سیب

اسانس سیب از مهمترین و پرمصرفترین اسانس ها در صنعت غذا می باشد. این اسانس مصرف عمده ای در صنایع نوشیدنی، تافی وآبنبات دارد. برای این اسانس پروفایل های مختلفی در نظر گرفته می شود. اما مهترین این پروفایل ها سیب سبز، سیب زرد و سیب قرمز می باشد.

اسانس سیب سبز دارای رایحه و طعمی ترش با نت های سبز و جنگلی می باشد. این اسانس بیشتر برای انواع تافی و آبنبات و بستنی مناسب می باشد. طی سال های اخیر این اسانس در تولید آبمیوه ها دارای تخم شربتی نیز مورد استفاده قرار گرفته است. از رایحه سیب سبز در تولید بعضی از ماءالشعیر ها نیز استفاده می شود.

اسانس سیب زرد دارای رایحه و طعمی گرم و شیرین است. این اسانس به طور عمده در انواع نوشیدنی کاربرد دارد. آبمیوه های، آبمیوه های گازدار و انواع ماءالشعیر کاربرد فراوان دارد. این اسانس در آبمیوه های دیگر برای ایجاد طعم شیرینی نیز مورد استفادهدارد. مثلا در انواع آبمیوه های انگور و یا آناناس.

اسانس سیب قرمز نسبت به دو نوع دیگر کاربرد کمتری دارد. این اسانس به طور محدود در صنایع نوشیدنی مورد استفاده دارد. اما بطور ترکیبی برای ایجاد طعم های خاص مورد استفاده قرار بیشتری قرار میگیرد.

 

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست