اسانس طعم دهنده زرد آلو

اسانس زردآلو

اسانس زردآلو دارای رایحه ای شیرین و میوه ای می باشد. نت های دیگر این اسانس با توجه به پروفایل های مختلف این اسانس میتواند دارای ترشی و یا جنگلی و سبز باشد. در واقع اسانس زردآلو به طور کلی به دو دسته میوه تازه زردآلو و اسانس قیسی تقسیم بندیمی شود. اسانس زردآلو با رایحه میوه تازه و رسیده بیشتر در تولید انواع آبمیوه مورد استفاده قرار میگیرد. اما اسانس زردآلو با رایحهقیسی برای انواع لواشک، تافی ترش و گاهی بستنی ها کاربرد دارد.

در طراحی این اسانس توجه به ذائقه مصرف کنندگان در اولویت اول قرار داشته است. زردآلو‌ میوه ای است که در جنوب اروپا و نواحیمدیترانه ای رشد میابد. از این رو بررسی ذائقه مصرف کنندگان در این مورد اولویت ویژه ای دارد. زردآلو هایی که در ناحیه ایران و ترکیهپرورش میابند، معمولا آبدار، شیرین و نزدیکی خاصی با طعم هلو دارد. اما در نواحی جنوبی اروپا زردآلو بیشتر جنبه سبز و گسیداشته و تا حدی با ذائقه ایرانی متفاوت است.

در طراحی این اسانس از مواردی مانند بوتیل دکانوت برای رایحه رسیدگی، اوکتالاکتون گاما برای رایحه استوایی و بوتیل نوانویت برایمیوه ای بودن رایحه و طعم دهندگی استفاده می شود

 

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست