اسانس طعم دهنده توتفرنگی توت فرنگی

اسانس توت فرنگی

اسانس توت فرنگی از جمله اسانس های اساسی و مهم در صنعت غذا با دامنه گسترده مصرفی می باشد. این اسانس به طور کلی رایحه ای شیرین و میوه ای دارد ولی دامنه نت های آن از سبزی تا رسیدگی گسترده است.

توت فرنگی از زیرمجموعه های بری ها بوده و خصوصیات طعمی آن ها را دارا می باشد. عمده مصرف اسانس توت فرنگی در انواع ویفر، کیک و بیسکویت می باشد. البته باید در نظر داشت پروفایل مصرفی برای هرکدام از این محصولات متفاوت است. در کیک وبیسکویت ها بیشتر پروفایل های شیرین و مربایی مورد استقبال قرار میگیرد و در ویفر ها پروفایل های سبز و ترش تر طرفداران بیشتریدارد.

از دیگر محصولات پرطرفدار می توان انواع تافی و آبنبات و آدامس را نام برد. البته تفاوت ها در پروفایل ها فقط به دو دسته ختم نشده و رایحه های میانی زیادی نیز وجود دارد. با توجه به کاربرد گسترده اسانس توت فرنگی محصولات لبنی دیگر ناحیه ای است که این اسانس مورد استفاده فراوانی در انواع بستنی، شیر و ماست های طعمدار  دارد

 

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

آخرین دیدگاه‌ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  You need to agree with the terms to proceed

  فهرست