اسانس تافی

اسانس تافی

اسانس تافی از جمله اسانس هایی است که طعم های گسترده ای را شامل میبشد. در واقع از آنجاییکه واردات اسانس با نام شیر،خامه، کرهممنوع می باشد. این اسانس ها با نام اختصاری تافی وارد و عرضه میشوند.

بطور مثال اسانس Toffee C در واقع اسانس خامه بوده و مخفف Toffee Cream می باشد. اسانس Toffee CM در واقع اسانس شیرکندانسه بوده و در واقع Condensed Milk می باشد. این نامگذاری بزای دیگر اسانس ها نیز ادامه دارد.

از همین روی اسانس های تافی معمولا برای دسته مختلفی از مواد غذایی کاربرد دارند. محصول تافی از اسانس های مختلفی در بخشغیرمیوه ای استفاده می کند. انواع اسانس های شیر، کره و خامه از این دسته اند. البته طعم های تافی معمولا ترکیبی بوده و طعم هایخاص تری را برای مشتریان فراهم می آورد. بطور مثال انواع ترکیبی وانیل کره، وانیل خامه و یا شیر خامه از این دسته اند.

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست