اسانس بستنی

اسانس بستنی خوراکی یکی از اسانس های مصرفی پایه در تولید انواع محصولات لبنی از جمله دسر محبوب بستنی می‌باشد. اسانس بستنی رایحه گرم و شیرین که شامل مخلوط عطر وانیل، عسل و شیر است.
استفاده از اسانس بستنی در محصولات لبنی باعث ایجاد یک تعادل و یکنواختی در طعم و نمایان کردن طعم و مزه واقعی و خالص بستنی اصیل میشود و همچنین بستر را برای استفاده از اسانس های دیگری که برای طعم دهی به بستنی مورد استفاده قرار میگیرند را آسان و و نتیجه تولید را دلپذیر تر میکند.
در زمان های گذشته‌ی ایران، مردم آب انگور یا شیره انگور را روی مقداری برف و یخ در کاسه‌ای می‌ریختند و آن را به عنوان دسر، مخصوصا هنگام گرمی هوا میل می‌کرده‌اند. این برف از زیرزمین‌های سرد یا از برف باقیمانده روی کوه‌های اطراف پایتخت تابستانه، هگمتانه، برداشت میشده است.
جایگاه و محبوبیت دسر بستنی باعث شده این محصول در صنعت غذا و تولید دسر با این عطر به کمک اسانس بستنی بسیار پر طرفدار باشد و تولید محصولاتی در صنایع مختلف مانند: بستنی سازی، کیک‌پزی، لبنیات، تافی و شکلات ،رایحه درمانی و …به درجه ای از تحول برسد.
دوز مصرفی اسانس بستنی خوراکی محلول در آب و روغن با توجه به محصول تولیدی متفاوت میباشد اما با توجه به قدرت اسانس بتنی  این دوز در اغلب صنایع با از ۵./.٪ پیشنهاد می‌شود.

ما در شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس، با استفاده از مواد اولیه با بالاترین کیفیت و استاندارد، رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و تحت نظر سازمان های مربوطه، اقدام به تولید اسانس های خوراکی کرده ایم.

اسانس بستنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست