اسانس انگور

اسانس انگور

اسانس انگور مصراف محدودی در صنایع غذایی دارد. این اسانس بطور گسترده در صنایع نوشیدنی مورد استفاده قرار میگیرد. کاربردمحدودتر آن در انواع تافی و آبنبات می باشد.

اسانس انگور پروفایل ها و رایحه های مختلفی دارد. این اسانس در حالت عمومی شیرین و گرم با کمی تاپ نت گسی دارد. در نوشیدنیها از انواع مختلف پروفایل ها استفاده می شود. بطور مثال در نوشیدنی های گاز دار اغلب از مخلوط انگور سفید و قرمز استفاده میشود. اما در دیگر نوشیدنی ها انگور قرمز طرفداران بیشتری دارد.

اسانس انگور طراحی شده در صنایع کیمیاگر آریان اسانس دارای پروفایل انگور قرمز و انگور سفید می باشد. این اسانس با توجه به ذائقه ایرانی و پس از تست ها و آزمایش های گوناگون طراحی و تولید شده است.

 

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست