اسانس انگور

اسانس انگور قرمز

اسانس انگور قرمز مصراف محدودی در صنایع غذایی دارد. این اسانس بطور گسترده در صنایع نوشیدنی مورد استفاده قرار میگیرد. کاربردمحدودتر آن در انواع تافی و آبنبات می باشد.

اسانس انگور قرمز پروفایل ها و رایحه های مختلفی دارد. این اسانس در حالت عمومی شیرین و گرم با کمی تاپ نت گسی دارد. در نوشیدنیها از انواع مختلف پروفایل ها استفاده می شود. بطور مثال در نوشیدنی های گاز دار اغلب از مخلوط انگور سفید و قرمز استفاده میشود. اما در دیگر نوشیدنی ها انگور قرمز طرفداران بیشتری دارد.

اسانس انگور قرمز طراحی شده در صنایع کیمیاگر آریان اسانس دارای پروفایل انگور قرمز و انگور سفید می باشد. این اسانس با توجه به ذائقه ایرانی و پس از تست ها و آزمایش های گوناگون طراحی و تولید شده است.

 

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست