اسلایدر طعم دهنده اسانس انبه

اسانس انبه


اسانس انبه
از جمله طعم هایی است که با توجه به خاستگاهش ماهیتی گرم و شیرین دارد. این رایحه بر اساس انواع ترپن ها، فورانون ها،لاکنوت ها و استرهایی که برای طراحی آن مورد استفاده قرار میگیرد تفوات هایی دارد. بررسی پروفایل های مختلف این اسانس با توجه به کاربرد های مورد نظر و موارد استفاده پیچیدگی های زیادی دارد.

شاید بتوان آشناترین و پرطرفدارترین طعم انبه راآلفونسونامید. زادگاه این طعم کشور هندوستان است و دارای پروفایلی شیرین، گرم و استوایی است.

پرکاربردترین مصرف اسانس انبه در انواع نوشیدنی است. اما طی چند سال اخیر با توجه به بیشتر شدن علاقه مخاطبان به این طعم،انواع بستنی، ژله، تافی و آبنبات هم به محصولات مورد استفاده از این اسانس افزوده شده است.

اسانس انبه تولید شده در شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس دارای طعم های مختلفی است، اما محبوبترین آن پروفایل آلفونسو میباشد که مشتریان ثابت زیادی دارد. این اسانس دارای دوز مصرفی بسیار مناسبی بوده و حلالیت کاملی در محیط های آبی دارد.

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست