Masala Powder

اسانس آویشن

اسانس آویشن از جمله اسانس هایی با پایه طبیعی می باشد که با توجه به رایحه دلنشین و خاص خود جایگاه ویژه ای دز صنایع غذایی دارد.

گیاه آویشن دارای تنوع قابل توجهی است که تنها 14 نوع آن در ایران شناخته شده اند. از این روی استفاده از پروفایل بویایی برای اسانس آویشن که مورد قبول ذائقه دسته بزرگتری از مصرف کنندگان قرار بگیر امری دشوار است. ما در صنایع کیمیاگر آریان اسانس بعد از بررسی های متعدد دو پروفایل بویایی آویشن کوهی و آویشن شیرازی را به عنوان موارد پرکاربرد تایید کرده و طراحی طعمی آن را نجام داده ایم. 

اسانس آویشن طراحی شده با توجه به نیاز مشتزیان پایه ای طبیعی دارد و از روغن طبیعی آویشن در آن استفاده می شود. اسانس های پایه طبیعی با توجه به استفاده از روغن طبیعی به نحوه رشد و برداشت گیاهان در آن سال بستگی دارد. در نتیجه تغییرات طعمی و رایحه ای تا درصد کمی در هر سال قابل انتظار می باشد.

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید اسانس های خوراکی، دارای گواهی نامه های معتبر در این زمینه و آزمایشگاه های مجهز و دانش روز دنیا، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و مصرف اسانس در محصولات مختلف صنایع غذایی میباشد. کارشناس خبره تیم فروش بهمراه مجموعه تیم با تجربه آزمایشگاه های ما، در تمام فرآیند خرید و خدمات فنی در کنار شما هستند.

 دسته بندی محصولات شرکت کیمیاگر آریان اسانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست